Úspěchy našich členů

10.3.2015
K výstavním úspěchům gratulujeme:

Pavla Kučerová + Galateia Dark Element (Amálka) – Klubová výstava SBT CZ – V3

17.11.2014
K úspěšně složené zkoušce gratulujeme:

Jiří Fryč + Bonnie z Jirkova dvora – zkouška FPr-1

20.10.2014
K úspěšně složené zkoušce gratulujeme:

Jiří Fryč + Bonnie z Jirkova dvora – zkouška IPO-2
Eva Pretlová + Greissie Půlnoční měsíc – zkouška IPO-1

18.9.2014
K výborném umístění na agility závodech gratulujeme:
Katka Růžičková + Nela

30.8. Horní Počernice – 1.běh 3. místo, dvě zkoušky na Výborně, celkově v součtech 3. místo, splnění podmínek pro přestup do vyšší kategorie A2

Kristýna Růžičková + Ashley Tlapky v rose (Iris)
30.8. Horní Počernice – 1. běh – 3. místo, 2.běh – 2.místo, 3.běh – 1 místo, tři zkoušky na výborně, v součtech celkově 1. místo! splnění podmínek pro přestup do vyšší kategorie A2

BLAHOPŘEJEME TÉŽ ČLENŮM AGILITY TÝMU:
Kája Doskočilová a Maya

7.6. Nymburk – Jumping 5. místo
28.6. Měchenice – 3.místo, 4.místo
16.8. Lysá nad Labem – 1. běh 2.místo, 2.běh 3.místo

Karolína Válová a Arry
7.6. Nymburk – Jumping L- 5. místo, Agility L- 1. místo
28.7. Měchenice – 4.místo, 3.místo
31.8. Měchenice – 1. běh 1. místo 2. běh- 3. místo
Hopsání pod Radobýlem – Litoměrice – L-open, 1. místo, 1. místo ve hře Top tunelář, Celkově 2. místo

Petra Prokešová a Lex
7.6. Trmice – 1. běh 2. místo, 1. běh 1. místo (celkově 2. místo)

Vladimír Hlinka a Iki
28.7. Měchenice – 4.místo

Hanka a Peggy
28.6. Měchenice – 2.místo, 3.místo
31.8. Měchenice – 3. a 2. místo

Irena Doskočilová a Fanny
16.8. Lysá nad Labem – 2.běh 5.místo

20.6.2014
K výborném umístění na agility závodech gratulujeme:
Katka Růžičková + Palmirra Lukato Gold (Kony)

Mistrovství chodských psů – celkově 3. místo ve veteránech

Kristýna Růžičková + Ashley Tlapky v rose (Iris)
Mistrovství chodských psů – celkově 6. místo (na zkoušce 4. místo)

Katka Růžičková + Nela
Sezemice – 1. místo v prvním běhu a 2. místo v druhém

14.5.2014
K výborném umístění na agility závodech gratulujeme:

Katka Růžičková + Nela
Beroun 10.5.2014 – v prvním běhu 2. místo, v druhém 1. místo a celkově 1. místo
Kája Válová a Arry (BOC)
Beroun 10.5.2014 – 3. místo, 2. místo a celkově 2. místo
Petra Prokešová a Lex (BOC)
Beroun 10.5.2014 – v prvním běhu krásné 5. místo, před týdnem na závodech v prvním běhu 3. místo

K vynikajícím výstavním úspěchům gratulujeme:
Lucie Kučerová + Dares Magické oko
MVP Letňany – V2 res. CAC
Dolní Jirčany – Oblastní vítěz
Radka Bostlová + Marty Barte Prim
MVP Letňany – V
Evža Hlinková + Lolly Korym Bohemia
MVP Praha – V3
MVP Praha – Junior handling – 3.místo
Evža Hlinková + Indian z Bukovských lesů
MVP Praha – V1, CAC

24.4.2014
K výborném umístění na agility závodech gratulujeme:

Eva-Žofie Hlinková + Lolly Korym Bohemia
6.4.2014 Všetice – kat. SA2 – 1. místo; jumping 2 S – 3. místo; finále S – 3. místo

26.3.2014
K výborném umístění na agility závodech gratulujeme:

Katka Růžičková + Nela
Měchenice 9.3.2014 – kat. S – 2. místo
Heroutice 15.3.2014 – kat. S – 2. místo, zkouška složena na výborně

Katka Růžičková + Palmirra Lukato Gold (Kony)
Měchenice 9.3.2014 – kat. L – 2. místo

Kristýna Růžičková + Ashley Tlapky v rose (Iris)
Heroutice 15.3.2014 – kat. L – 4. místo, zkouška složena na výborně

2.2.2014
K výborném umístění na agility závodech gratulujeme:

Eva Žofie Hlinková + Lolly Korym Bohemia
Kladno 25.1.2014 – jumping 4. místo, zkouška SA1 na 2. místo
Kladno 26.1.2014 – zkouška SA1 1. místo
Všetice 1.2.2014 – SA2 1. Místo

27.11.2013
K výborném umístění na agility závodech gratulujeme:

Katka Růžičková + Nela – 2. místo (třetí nejrychlejší čas)
Kristýna Růžičková + Ashley Tlapky v rose (Iris) – 2. nejrychlejší běh

4.11.2013
K výstavním úspěchům gratulujeme:

Helena Šedivá + Alex Big Diamond Bohemia – MVP Praha – V1

29.10.2013
K úspěšně složené zkoušce gratulujeme:

Adélka Procházková + Indiana Jones – zkouška ZPU1
Martin Fryč + Odetta z Budské samoty – zkouška ZPU1
Eva Pretlová + Greissie Půlnoční měsíc – zkouška ZPU1
Hana Šumanová + Coral Black Stříbrná podkova – zkouška ZOP
Zdenka Budská + Bastiena – zkouška ZOP

22.10.2013
K úspěšně složené zkoušce gratulujeme:

Lucie Kučerová + Dares Magické oko – zkouška BH
Veronika Bostlová + Mystery Barte Prim – zkouška ZZO
Radka Bostlová + Marty Barte Prim – zkouška ZZO
Eva Pretlová + Greissie Půlnoční měsíc – zkouška IPO-VO
Helena Šedivá + Driem – zkouška FPr1
Jiří Fryč + Bonnie z Jirkova dvora – zkouška ZVV1
Jiří Fryč + Bonnie z Jirkova dvora – zkouška IPO1
Denis Gacek + Damon Mat Atison – zkouška FPr2

K výstavním úspěchům gratulujeme:
Jiří Fryč + Bonnie z Jirkova dvora – KV NO – V 11
Denis Gacek + Damon Mat Atison – KV CC – V1, CAC

17.6.2013
K úspěšně složené zkoušce gratulujeme:

Jiří Fryč + Bonnie z Jirkova dvora – zkouška ZPU2

K výstavním úspěchům gratulujeme:
Lucie Kučerová + Dares Magické oko – V1, VT, OV
Eva Žofie Hlinková + Franceska Sileko – V1, CAC
Eva Žofie Hlinková + Lolly Korym Bohemia – Junior handling 3. místo
Markéta Moravcová + Ceero od Dupíků – V2
Markéta Moravcová + Catherine Zeta Jones Hollande Ster – V1

Ke sportovním úspěchům (flyball) gratulujeme:
Markéta Moravcová + Erzsébeth Easy Bohemia Alké – 2.místo ve 3.divizi – flyballové závody

15.5.2013
K výborném umístění na závodech gratulujeme:

Evža Hlinková + Lolly Korym Bohemia – agility kat. štěňata – celkově 2.místo
Markéta Moravcová + Erzsébeth Easy Bohemia Alké – 1.místo v 6.divizi – flyballové závody

29.4.2013
K výborném umístění na závodech gratulujeme:

Kristýna Růžičková + Ashley Tlapky v rose (Iris) – 3. místo agility L
Katka Růžičková + Palmirra Lukato Gold (Kony) – 2. místo agility L
Katka Růžičková + Nela – 1. místo agility veteráni S + nejlepší důchodce
Markéta Moravcová + Ceero od Dupíků – 3.místo ve 3.divizi – flyballové závody

14.4.2013
K úspěšně složené zkoušce gratulujeme:

Eva Pretlová + Greissie Půlnoční měsíc – zkouška ZM
Jiří Fryč + Bonnie z Jirkova dvora – zkouška ZM

K výborném umístění v agility závodech gratulujeme:
Eva Žofie Hlinková + Franceska Sileko – jumping 4.místo, agility 4.místo
Eva Žofie Hlinková + Lolly Korym Bohemia – štěňata 2.místo

11.3.2013
K výborném umístění v agility závodech gratulujeme:

Kristýna Růžičková + Ashley Tlapky v rose (Iris) – kat. L – celkově 1. místo (1. + 2. místo)
Kateřina Růžičková + Palmirra Lukato Gold (Kony) – kat. L – 2. místo

18.11.2012
K úspěšnému složení zkoušek gratulujeme:

Veronika Bostlová + Mystery Barte Prim – ZOP
Radka Bostlová + Marty Barte Prim – ZOP
Bohouš Hanák + Zeus – ZOP
Petra Melicharová + Idealy Gasko Prim – ZPU1
Hanka Lehovcová + Aran Zmizelá Vltava – ZPU1
Helena Šedivá + Driem – ZPU2
Denis Gacek + Damon Mat Atison – ZPU2

13.11.2012
K výborným výstavním výsledkům na MVP Praha gratulujeme:

Evža Hlinková + Franceska Sileko – Výborný 1, CAC, BOB
Evža Hlinková + Lolly Korym Bohemia – Velmi nadějný 2
Evža Hlinková – Junior handling 13-17 let – 2. místo

5.11.2012
K úspěšnému složení zkoušek gratulujeme:

Hanka Lehovcová + Aran Zmizelá Vltava – BH
Eva Pretlová + Greissie Půlnoční měsíc – BH
Katka Růžičková + Palmirra Lukato Gold – BH
Kristýna Růžičková + Ashley Tlapky v rose – BH
Bohouš Hanák + Zeus – BH
Helena Šedivá + Driem – IPO-VO
Denis Gacek + Damon Mat Atison – IPO-VO

29.10.2012
K vynikající reprezentaci na závodech gratulujeme:

27.10.2012 Pyšelský závod
Martin Fryč + Odetta z Budské samoty – 1. místo ZZO
Bohouš Hanák + Zeus – 5. místo – ZZO
Kristýnka Kroupová + Asta – 6. místo – ZZO
Denis Gacek + Damon Mat Atison – 5. místo ZVV1

28.10.2012 Újezdský pohár
Eva Pretlová + Greissie Půlnoční měsíc – 2. místo ZM
Katka Vejvodová + Puma Anrebri – 4. místo ZVV1
Vašek Benkovský + Marco ze Šárovce – 7. místo ZVV1
Denis Gacek + Damon Mat Atison – 8. místo ZVV1

21.10.2012
K úspěšnému složení zkoušky FPr1 gratulujeme:

Denis Gacek + Damon Mat Atison

8.10.2012
K úspěšnému složení zkoušky ZZO gratulujeme:

Bohouš Hanák + Zeus

1.10.2012
K výbornému umístění v agility závodech „Svatováclavské agility“ v Nymburce gratulujeme
:
Evža Hlinková + Lolly Korym Bohemia – celkem 3. místo
Markéta Moravcová + Ceero od Dupíků – celkem 5.místo
Evža Hlinková + Franceska Sileko – celkem 11.místo

K výbornému ocenění na klubové výstavě BCCCZ gratulujeme Markétě Moravcové s psem Ceero od Dupíků – V2.

30.9.2012
K úspěšnému složení figurantské zkoušky gratulujeme Vaškovi Benkovskému.

19.9.2012
K výbornému ocenění na klubové výstavě ČMKCC gratulujeme:

Denis Gacek + Damon Mat Atison V1.

24.8.2012
K úspěšnému složení zkoušky BH dle MZŘ gratulujeme:

Katka Vejvodová + Puma Anrebri
Helena Šedivá + Driem
Denis Gacek + Damon Mat Atison

28.7.2012
racy_vRacy Blue Rebeca CidabroGratulujeme manželům Zálužanským s fenou Racy Blue Rebeca Cidabro k vynikajícím výstavním výsledkům:

5 x CAC
2 x res.CAC
res. CACIB
CAC ČMKU
Národní vítěz
Český šampion

28.7.2012
Gratulujeme Evže Hlinkové k výborné reprezentaci na výcvikovém táboře ve Svojanově:

Franceska Sileko – 3. místo v agility pokročilých
Lolly Korym Bohemia – 1. místo v agility pro štěňátka

1.5.2012
K úspěšnému složení zkoušek gratulujeme:

Ondra Tolar + Marco ze Šárovce – ZPU1
Zdeněk Šarbach + Ron – ZOP
Ivo Procházka + Indiana – ZOP
Katka Růžičková + Palmirra Lukato Gold (Kony) – ZOP
Kristýna Růžičková + Ashley Tlapky v rose (Iris) – ZOP
Petra Melicharová + Idealy Gasko Prim (Ida) – ZOP
Milan Zalužanský + Racy Blue Rebecca Cidabro – ZOP

22.4.2012
K úspěšnému složení zkoušek gratulujeme:

Ondra Tolar + Marco ze Šárovce – ZZO
Katka Růžičková + Palmirra Lukato Gold (Kony) – ZZO
Kristýna Růžičková + Ashley Tlapky v rose (Iris) – ZZO
Markéta Moravcová + Erzsébeth Easy Bohemia Alké – ZZO
Lucie Kučerová + Dares Magické oko (Ares) – ZZO
Petra Melicharová + Idealy Gasko Prim (Ida) – ZZO
Milan Zalužanský + Racy Blue Rebecca Cidabro – ZZO
Helena Šedivá + Driem – ZVV1
Denis Gacek + Damon Mat Atison – ZVV1

17.10.2011
Ke složeným zkouškám gratulujeme:

Ivo Procházka + Indiana – zkouška ZZO

K výborné reprezentaci na Pyšelském závodu gratulujeme:
Helena Šedivá + Driem – 1. místo v kat. ZM
Zdeněk Šarbach + Ron – 4. místo v kat. ZZO
Evža Hlinková + Franceska Sileko – 8. místo v kat. ZZO
Hana Lehovcová + Aran Zmizelá Vltava – 9. místo v kat. ZZO

03.10.2011
Gratulujeme našim psovodům k úspěšnému složení zkoušek:

Evža Hlinková + Franceska Sileko – zkouška ZZO
Eva Pretlová + Greissie Půlnoční měsíc – zkouška ZZO
Ondřej Tolar + Armani Garbein – zkouška ZZO
Zdeněk Šarbach + Ron – zkouška ZZO
Helena Šedivá + Driem – zkouška ZM
Denis Gacek + Damon Mat Atison – zkouška ZM

11.06.2011
Gratulujeme našim psovodům k úspěšnému složení zkoušek:

Eva Pretlová + Greissie Půlnoční měsíc – zkouška ZOP
Hanka Lehovcová + Aran Zmizelá Vltava – úspěšné absolvování bonitace a získání chovnosti
Evža Hlinková + Franceska Sileko – úspěšné absolvování bonitace

S výstavními úspěchy se nám roztrhl pytel:
Evža Hlinková
Franceska Sileko NVP Klatovy 5.6.2011 – V1 CAJC, BOJ
Franceska Sileko MVP Praha 15.5.2011 – V1 CAJC
Franceska Sileko MVP Litoměřice 22.5.2011 – V2

Katka Růžičková
Andy od Ovčí babičky NVP Litoměřice 21.5.2011 – V1, Nej. veterán, BOB
Yaena vom Teufelssprung NVP Litoměřice 21.5.2011 – V1 CAC
Yaena vom Teufelssprung MVP Litoměřice 22.5.2011 – V1, CAC, CACIB, BOB, splnění podmínky pro udělení Českého šampiona
Palmirra Lukato Gold NVP Litoměřice 21.5.2011 – VD

Monika Bláhová
Aischa Stín Lesa MVP Litoměřice 22.5.2011 – V3
Radka a Jaroslav Bostlovi
Marty Barte Prim MVP Litoměřice 22.5.2011 – V1, CAJC, BOJ
Marty Barte Prim Speciální výstava HWk 14.5.2011 Tábor – VD
Mystery Barte Prim Speciální výstava HWk 14.5.2011 Tábor – VD

Hanka Lehovcová
Aran Zmizelá Vltava Speciální výstava HWk 14.5.2011 Tábor – VD

Lucie Kučerová
Dares Magické oko Speciální výstava HWk 14.5.2011 Tábor – VD

7.11.2010
Gratulujeme našim psovodům k úspěšnému složení zkoušek :

Lucka Kučerová + Dares Magické oko (Ares) – zkouška ZOP
Denis Gacek + Damon Mat Atison – zkouška ZPU1

1.11.2010
Gratulujeme našim psovodům k úspěšnému složení zkoušek :

Alena Vejvodová + Růženka (Ellite Red Gold od Diamantové řeky) – canisterapeutické zkoušky
Hanka Lehovcová + Aran Zmizelá Vltava – zkouška ZZO
Denis Gacek + Damon Mat Atison – zkouška ZZO

20.10.2010
Gratulujeme Katce Růžičkové k výbornému umístění v závodech „O pohár pandy“ :

Palmirra Lukato Gold – první běh 1. místo, druhý běh 2. místo – celkově 1. místo
Nela – druhý běh 3. místo

Rádi bychom Vás seznámili s dosavadními úspěchy naší instruktorky na agility – Katky Růžičkové:

 

Agility neofic. závody : Tanec se psy: Dogfrisbee Cousing neofic.
Palmirra Lukato Gold 2x 1. místo
2x 2. místo
1x 3. místo
2.,3. místo 3. místo
3. místo – Freestyle beginners, Mistrovství republiky
1. místo
Nela 3x 1. místo
1x 2. místo
5x 3. místo
1., 3. místo


30.6.2010
Gratulujeme našim psovodům k úspěšnému složení zkoušek:

K.Vejvodová + Puma Anrebri – zkouška ZZO 20.6.2010 a zkouška ZOP 27.6.2010
H.Šedivá + Driem – zkouška ZZO 20.6.2010 a zkouška ZPU1 27.6.2010
H.Lehovcová + Aran Zmizelá Vltava – zkouška ZOP 27.6.2010
D.Gacek + Damon Mat Atison – zkouška ZOP 27.6.2010